שאלות ותשובות

 כיצד מערכת מעקב הווידיאו שלך תשפיע על הרשת הקיימת שלך תלויה בכמה גורמים מכריעים.

ראשית, איזה סוג רשת יש לך? מה המהירות של הרשת האמורה? האם הרשת שלך ג'יגה-ביט או 10 ג'יגה-ביט?

ככל שהמהירות גבוהה יותר כך ניתן יהיה להעביר נתונים רבים יותר ברשת, וזה חשוב ביותר אם אתה מסתכל על מערכת גדולה ובמיוחד אם אתה רוצה מצלמות מגה פיקסל גבוהות. מצלמות 4K אינן נדירות להתקנה בימים אלה.

שנית, גם לעיצוב מערכת מעקב הווידאו אותה אתם מחפשים תהיה חשיבות בכל הנוגע להשפעה על הרשת שלכם. מספר המצלמות, קצב המסגרת והרזולוציה של המצלמות האמורות (איזה מגה פיקסל יהיו?), וסוג זיהוי התנועה של המערכת , ככל שיש יותר תנועה, כך נדרשים רוחב הפס והאחסון. ככל שהסצנה העמוסה יותר היא יותר נתונים שיצטרכו להעביר ברחבי הרשת.

כל הגורמים הנזכרים ישפיעו  כיצד מערכת מעקב הווידאו שלך תשפיע על הרשת שלך. בהתבסס על כל המידע שלמעלה, חברת גל התקשורת תתכנן פיתרון על בסיס פרמטרים מסוימים, ואנחנו נודיע לך מה דרישות רוחב הפס מבוססות על הפיתרון ואם הרשת הנוכחית שלך יכולה להתמודד עם העומס המערכת תשים לרשת שלך.

תשובה: אם לחברה שלך יש צוות IT כן, הם יכולים לפלח את המערכת עבורך על ידי יצירת VLAN כדי לא להשפיע על רשת הייצור שלך. אם לא, הנה שאלה נוספת עבורך: האם יש לך סיבים אופטיים זמינים לבניית רשת פיזית מבודדת? אם אין סיבים רזרביים זמינים, ניתן לבנות רשת פיזית חדשה, אך הדבר מעלה את עלות הפרויקט.

כל הפרמטרים לעיל ישפיעו על דרישות האחסון עבור מערכת מעקב הווידאו החדשה שלך. מספר ימי האחסון שתרצה עבור מערכת מעקב הווידאו שלך ישתתף גם במשוואה זו. יתכן שיהיו לך מספר ימים שתרצה להשיג, או שיש לך דרישה ספציפית בהתאם לאופי העסק שלך. קביעת הגודל והסוג של מכשיר ההקלטה חשובה גם היא, מכיוון שהיא יכולה להיות NVR (מקליט וידאו ברשת) המשתמש באחסון הפנימי או סוג NAS כלשהו (Storage Attached Storage).בדרך כלל, בין 5-10 משתמשים יכולים לצפות במעקב בו זמנית. עם זאת, הדבר תלוי גם במערכת הווידיאו שהותקנה, כמה רישיונות לקוח נרכשו (אם יש צורך ברישיונות) וכמה רוחב הפס יש לרשת בכדי לשמור על המספר הכולל של הצופים בפעם אחת. יותר צופים שווים לרוחב הפס יותר.

 מגוון סוגי מצלמות האבטחה הזמינות: מצלמות אבטחה אינפרא אדום (IR). מצלמות כיפה(DOME) מצלמות צינור (BULLET ) ,מצלמות זום והטיית פאן (PTZ )מצלמות נסתרות.(HIDDEN CAMERAS)

קיימות מצלמות אלחוטיות העובדות על רשת ה WIFI אך מניסיון הטכנולוגיה הזו עדיין לא בשלה עבור מקומות שאבטחה ומעקב רצופים דרושים.

דילוג לתוכן